همایشها و نمایشگاه ها

هنر که خودی و غیرخودی ندارد!

احمد وکیلی، هنرمند پیشکسوت رشته چاپ دستی، علت اصلی کم رونقی جشنواره تجسمی فجر را حدیثی دانست که از قدیم وجود داشته است و در این زمینه به جریان خودی و غیرخودی اشاره نمود که ریشه در نگاه افراد دارد و البته از سوی دولت ها نیز اعمال می گردد.

28 فروردین 1400

خبرنگاران پنج طرح تعاونی در خراسان جنوبی افتتاح شد

بیرجند - خبرنگاران - پنج طرح تعاونی در خراسان جنوبی روز سه شنبه به صورت ویدئو کنفرانس با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افتتاح شد.

27 اسفند 1399

سخنان وزیر نفت در بیست و دومین نشست وزارتی جی ئی سی اف

وزیر نفت در نشست وزارتی جی ئی سی اف به وسیله ویدیو کنفرانس با ناعادلانه خواندن تحریم های آمریکا که مانع از دسترسی ایران به میلیاردها دلار از درآمدهای از محل صادرات منابع هیدروکربوری شده است، گفت: با وجود تمامی چالش های ژئواستراتژیک، ما به پیشرفت های...

22 آذر 1399

کونته: حالا تیمی پخته تر و مجهزتر داریم، سانچس می تواند در ترکیب اصلی باشد

سرمربی ایتالیایی اینتر می گوید تیمی به مراتب بهتر نسبت به فصل گذشته دارد و از احتمال حضور الکسیس سانچس در ترکیب اصلی تیمش خبر داد.

28 آبان 1399

کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و ترکیه به زودی تشکیل می شود

واعظی گفت: کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و ترکیه با هدف تلاش و تصمیم گیری برای توسعه و تعمیق روابط تجاری و اقتصادی به زودی برگزار شود.

6 آبان 1399

تابستانه کتاب 99؛ حضور پررنگ کتابفروشی های زنجیره ای و اقلیت مستقل ها

به گزارش خبرنگاران ایرنا نوشت: طرح تابستانه کتاب 99 در خاتمه هفته نخست، آمار جالب توجهی را از خود به جای گذاشته است. این طرح تا روز یکشنبه، نزدیک به 12 میلیارد تومان فروش را در سامانه به ثبت رسانده و حدود 300 هزار جلد کتاب در این طرح به فروخته شده است.

18 مهر 1399

هیچ مجوزی برای برگزاری نمایشگاه کتاب صادر نشده است

موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران گفت تا به امروز هیچ مجوزی برای برگزاری نمایشگاه کتاب اعم از فیزیکی یا مجازی در سال جاری صادر نشده است.

9 مهر 1399

خبرنگاران شرایط ایجاد موزه ژازه در ابهام است

تهران - خبرنگاران - رئیس کمیته معماری شورای اسلامی شهر تهران گفت: شرایط خرید خانه ژازه در تهران توسط شهرداری و تبدیل آن به موزه همچنان مبهم است.

1 مهر 1399

سردرگمی بورس با هسته خسته

هسته معاملاتی دیروز نیز مشکل داشت و از ابتدای صبح صدای سهامداران را درآورد. یکی از کاربران فضای مجازی که از لحن توییتش معلوم بود عصبانی است و به خاطر اختلال به وجود آمده نمی تواند معامله کند، نوشت: دیگه اگه هسته درست کار کنه باید تعجب کنیم. 6 دفعه اُردر...

11 شهریور 1399

حمایت پمپئو از سرکوب معترضان به نژادپرستی

فارس نوشت: وزیر خارجه آمریکا علیرغم ابراز تأسف برای قتل شهروند سیاهپوست آمریکایی، رفتارهای خشونت بار پلیس با معترضان را مناسب توصیف کرد.

22 مرداد 1399

70 هزار دلار برای کلاس های آنلاین؟، دانشجویان آمریکا ناراضی اند

دانشجویان حس خوبی ندارند و تصور می نمایند در یک معامله ناعادلانه گیر نموده و خواهان پاسخ دانشکده های خود در باره پرداخت شهریه های گران برای آموزش های آنلاین هستند.

20 تیر 1399

گاردین: ترامپ یک ویروس میکروسکوپی در بدن ملت آمریکاست

یک روزنامه انگلیسی در یادداشتی آورده است، رئیس جمهور آمریکا نه ویروس کشنده کرونا بلکه، رسانه ها را دشمن اصلی این کشور می داند.

20 خرداد 1399

زمین به عروسک های دوست دار محیط زیست لبخند می زند

نمایشگاه لبخندِ زمین با حمایت شورای نظارت بر اسباب بازی و مشارکت مرکز سرگرمی های سازنده و بازی های رایانه ای کانون پرورش فکری بچه ها برگزار می شود.

11 خرداد 1399

مجمع عمومی سازمان ملل احتمالاً به تعویق می افتد

به گزارش خبرنگاران به نقل از یورونیوز، تیجانی محمد باندی رئیس مجمع عمومی سازمان ملل می گوید که به زودی 193 کشور عضو این سازمان دربارۀ احتمال تغییر زمان برگزاری گردهمایی سالانه رهبران دنیا تصمیم گیری خواهند کرد.

4 خرداد 1399

تولید مک بوک های جدید با پردازنده های ARM

شرکت اپل قصد دارد رایانه های خانگی و مک بوک های خود را با پردازنده های ARM تولید کند.

28 اردیبهشت 1399

قادر آشنا مجددا به مدیریت تئاتر بازگشت

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی قادر آشنا را به عنوان مدیر کل هنر های نمایشی منصوب کرد.

16 اردیبهشت 1399

رسیدگی فوری به شکایت گردشگران از تاسیسات گردشگری استان گلستان

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان از رسیدگی فوری به شکایات مردم و گردشگران از تأسیسات گردشگری استان در راستای اجرای کامل دستورالعمل مقابله با کرونا ویروس اطلاع داد.

9 اردیبهشت 1399