اخبار اقتصادی

بشیری: بانک ها و صندوق های با درآمد ثابت عمده اوراق را خریداری می کنند خبرنگاران

مدیر ابزار های نوین مالی فرابورس ایران گفت: عمده خریداران اوراق دولتی، بانک ها و صندوق های با درآمد ثابت هستند.

21 فروردین 1400

بازدید فرماندار قم از کشتارگاه مرغ

فرماندار قم در حاشیه بازدید از کشتارگاه مرغ بهاران قم گفت: توزیع مرغ گرم خارج از شبکه توزیع با قیمت بالاتر از نرخ مصوب (کمیسیون تنظیم بازار) ممنوع است و با متخلفین برابر قانون برخورد خواهد شد.

20 فروردین 1400

مصاحبه با تنها بازمانده یک قتل عام هولناک در سال 68

حالا آخرین و تلخ ترین خاطره برای بیتا تداعی شده است. بغضی، چون کوه، بر سینه اش سنگینی می کرد که هیچ دست نیرومندی قادر به شکست آن نبود. شاید می خواست تا ابد در سینه اش محفوظ بماند و بهانه ای برای فراموش نکردن بازی تلخ زمانه گردد.

18 فروردین 1400

عرضه سهام عدالت منوط به ظرفیت بازار سرمایه است

رییس سازمان بورس و اوراق بهادار درخصوص فروش سهام عدالت در بازار سرمایه، گفت: تا زمانی که ظرفیت لازم برای عرضه وجود نداشته باشد اجازه عرضه نمی دهیم.

4 فروردین 1400

فرایند سرمایه گذاری تسلیحاتی عربستان؛ امنیت داخلی یا جنگ افروزی منطقه ای

نگاهی به فرایند سرمایه گذاری عربستان در بخش نظامی و چگونگی استفاده این کشور از تسلیحات نشان می دهد که همه این هزینه ها در راستای جنگ افروزی در منطقه صرف می شود.

3 فروردین 1400

خبرنگاران پنج طرح تعاونی در خراسان جنوبی افتتاح شد

بیرجند - خبرنگاران - پنج طرح تعاونی در خراسان جنوبی روز سه شنبه به صورت ویدئو کنفرانس با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افتتاح شد.

27 اسفند 1399

اسلامی: خلبان پرواز استانبول ـ تهران بازگشت غیرعادی داشته ، از نماینده ترکیش شرح خواسته ایم

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در پرواز استانبول ـ تهران ترکیش که بامداد گذشته به باکو بازگشت رفتار خلبان در بازگشت غیرعادی بوده است، گفت: از نماینده ترکیش ایرلاین و خلبان این پرواز شرح خواسته ایم.

24 اسفند 1399

تداوم اعتراضات در جنوب عراق

منابع خبری از تظاهرات شهروندان عراقی در استان ذی قار خبر دادند.

19 اسفند 1399

یادگیری زبان انگلیسی در هر مکان و هر زمان

با توجه به این که در این روزها به دلیل شیوع ویروس کرونا، بسیاری از افراد کارهای خود را از خانه انجام می دهند و بیشتر آموزش ها به صورت اینترنتی انجام می گردد، آموزش آنلاین زبان انگلیسی هم دوباره روی کار آمده و افراد زیادی برای یادگیری زبان، به آکادمی هایی...

17 اسفند 1399

اعتراضات در میانمار گسترش یافت

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، علی رغم ادامه بازداشت ها در میانمار، دانشجویان و معلمان این کشور به کارزار نافرمانی مدنی علیه کودتای نظامی پیوستند.

15 اسفند 1399

تعارض های انسان و پلنگ و راه های کاهش آن

پلنگ ایرانی به عنوان گونه ای در معرض خطر انقراض با تهدیدهایی مانند به دام افتادن در تله های آهنی، مسمومیت با طعمه های مسموم و ... روبرو است. معاون سابق محیط زیست طبیعی سازمان حفاظت محیط زیست ضمن اشاره به اینکه یکی از راه های کاهش تعارض های میان انسان و ...

10 اسفند 1399

تنها هزار و 900 دستگاه از 6 هزار و 400 خودروی ثبت سفارش شده به کشور وارد شد

عضو کمیسیون قضایی مجلس گفت: معاون وزیر صنعت مطرح کرد که تنها هزار و 900 دستگاه از 6 هزار و 400 خودروی ثبت سفارش شده به کشور وارد شده که عوارض گمرکی همه این هزا رو 900 دستگاه پرداخت شده است.

10 اسفند 1399

میلیچ: رفتنم به خاطر مسائل فنی بود

هروویه میلیچ، مدافع چپ استقلال در اقدامی ناگهانی و بدون هماهنگی، ایران را ترک کرد و به کرواسی برگشت. جدایی او از استقلال در روزهای گذشته بازخورد زیادی داشت.

7 اسفند 1399

خبرنگاران 2 هزار و 500 طرح میراث فرهنگی در حال انجام است

یزد - خبرنگاران - وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: اکنون 2 هزار و 500 طرح در حوزه میرات فرهنگی در سطح کشور در حال انجام است؛ 320 مورد از این طرح ها آماده بهره برداری است که در آینده به صورت همزمان در قالب کاروان افتتاح پنجشنبه ها با حضور رییس جمهوری...

4 اسفند 1399

هنوز 59 هزار نفر پولی برای مسکن ملی واریز نکرده اند

تا کنون حدود 192 هزار نفر در طرح اقدام ملی مسکن افتتاح حساب و 133 هزار نفر واریز وجه نموده اند که بر این اساس بیش از 58 هزار نفر پولی واریز ننموده اند؛ این درحالی است که بارها وزارت راه و شهرسازی هشدار داده اگر متقاضیان، موجودی حدود 40 میلیون تومان را واریز...

3 اسفند 1399

درخواست وکیل ترامپ برای تیرباران مایک پنس!

خبرنگاران : وکیل دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا پیشنهاد نموده که مایک پنس معاون رئیس جمهوری به اتهام خیانت به علت خودداری از پذیرش دادنامه ای که به وی اختیار تغییر نتیجه انتخابات اخیر را می داد، دستگیر و تیرباران...

21 بهمن 1399

برنامه ایلان ماسک برای پایه ریزی اقتصاد مریخ بر مبنای رمزارزها

پروژه مستعمره سازی مریخ یا همان اسکان بشر در مریخ سال ها است با جدیت دنبال می گردد.

15 بهمن 1399

وان وب آماده عرضه اینترنت ماهواره ای شد

شرکت وان وب 36 ماهواره مخابراتی جدید به مدار زمین فرستادند تا دوباره جان تازه ای برای ورود به بازار اینترنت ماهواره ای بگیرند.

8 بهمن 1399

زمان پرداخت وام سهام عدالت

طی روز های اخیر گفته شد که قرار است از ابتدای دی ماه به سهامداران سهام عدالت که روش غیرمستقیم را انتخاب کرده اند معادل 50 درصد از ارزش سهامشان وام با نرخ سود 18 درصد و اقساط 36 ماهه پرداخت شود، اما طبق اطلاعیه امروز شرکت سپرده گذاری جزئیات این وام هنوز تعیین...

3 بهمن 1399

ترامپ و دامادش به دردسر افتادند

خبرنگاران : تحقیقات درباره اتهامات وارده به جرد کوشنر به دلیل سوء استفاده اقتصادی شروع شد.

2 بهمن 1399
تعداد: (114)