لیندسی گراهام: ترامپ نباید شکست را بپذیرد

به گزارش هاست لینوکس، سناتور جمهوریخواه آمریکایی هشدار داده است که دونالد ترامپ نباید شکست در انتخابات ریاست جمهوری 2020 را بپذیرد.

لیندسی گراهام: ترامپ نباید شکست را بپذیرد

به گزارش گروه بین الملل هاست لینوکس، لیندسی گراهام سناتور جمهوریخواه در اظهاراتی هشدار داده است که دونالد ترامپ نباید شکست در انتخابات ریاست جمهوری 2020 را قبول کند زیرا جمهوریخواهان هرگز نخواهند توانست رئیس جمهور دیگری را از این حزب مجددا انتخاب نمایند.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی هاست لینوکس بخوانید. (کلیک کنید)

وی در مصاحبه با فاکس نیوز اضافه کرد: اگر جمهوریخواهان سیستم انتخاباتی آمریکا را به چالش نکشیده و آن را تغییر ندهند، مجددا هیچ رئیس جمهور منتخب جمهوریخواهی وجود نخواهد داشت. ترامپ نباید شکست را قبول کند. ما در جورجیا تنها 10 هزار رای کمتر داشتیم. ترامپ داشت در کارولینای شمالی به پیروزی می رسید. با شمارش آرا بیشتر در آریزونا پیشتازی ترامپ رو به کاهش رفت.

چند رسانه خبری آمریکایی روز شنبه رسما پیروزی جو بایدن نامزد دموکرات را در انتخابات ریاست جمهوری اعلام نموده اند ولی ترامپ حاضر به پذیرش شکست نشده است.

ترامپ اعلام نموده است که در انتخابات تقلب های گسترده ای انجام شده و ده ها هزار رای پستی غیرقانونی علیه وی به صندوق ها ریخته شده است.

ستاد انتخاباتی ترامپ تا به امروز هیچ سند و مدرکی برای اثبات ادعاهای وی ارائه ننموده است.

گراهام که از نزدیکترین متحدان ترامپ به شمار می رود و رئیس کمیته قضایی مجلس سنای آمریکا است در یک رقابت نزدیک و نفس گیر توانست بار دیگر به مجلس سنا راه یابد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "لیندسی گراهام: ترامپ نباید شکست را بپذیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیندسی گراهام: ترامپ نباید شکست را بپذیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید