ترامپ مرکل را احمق خواند و سادیستی با او برخورد کرد

به گزارش هاست لینوکس به نقل از سی ان ان، مکالمه تلفنی اخیر دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا، با آنگلا مرکل صدراعظم آلمان، به حدی بد توصیف شده که به نهادهای آلمانی اعلام شده محتوای این مکالمه کاملا محرمانه است.

ترامپ مرکل را احمق خواند و سادیستی با او برخورد کرد

بر اساس اعلام سی ان ان، ترامپ در این مکالمه سعی داشته با سخنان خود مرکل را آزار دهد و با رفتاری سادیستی با صدر اعظم آلمان برخورد نموده است.

سی ان ان به نقل از کارل برنشتاین خبرنگار حرفه ای آمریکایی که برای گزارش رسوایی واترگیت به شهرت رسید، گزارش داد رئیس جمهور آمریکا به حدی در این گفت و گوی تلفنی لحنی تهاجمی علیه صدر اعظم آلمان داشته که مقامات برلین سعی در پنهان کردن محتوای این مصاحبه داشتند.

برنشتاین به نقل از یک منبع آگاه می نویسد چیزهایی که ترامپ به مرکل گفته قابل باور نیست. او صدراعظم آلمان را احمق خوانده و او را به قرار دریافت تحت نفوذ روس ها متهم نموده است. این منابع خبری می گویند ترامپ در مقابل کسانی که به نظر او ضعیف هستند موضع سختگیرانه دارد و در مقابل کسانی که باید جدی باشد، ضعیف عمل می نماید.

از سوی دیگر یک مقام آلمانی با غیر معمول خواندن مکالمات تلفنی میان ترامپ و مرکل اعلام نمود اقدامات بسیاری برای محرمانه نگه داشتن این مکالمات صورت می گیرد. به همین دلیل حلقه افراد ناظر بر این مکالمات نسبت به قبل تنگتر شده است. برنشتاین به نقل از منبع آگاه خود می نویسد صدراعظم آلمان بی اعتنا به لحن قلدرمآبانه ترامپ با بیان واقعیت ها به او پاسخ داده است.

برنشتاین در گزارش خود می نویسد رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه با مقامات مرد کشورهای دیگر بسیار صمیمی و خوش مشرب است، اما در مواجهه با زنان به شکل عجیبی رفتارهای سادیستی از خود بروز می دهد. او بدترین و شرورانه ترین حملات را علیه رؤسای زن کشورهای دیگر انجام می دهد. این خبرنگار آمریکایی چنین رفتارهای سادیسم گونه ترامپ را خطری برای امنیت ملی این کشور توصیف کرد.

در گزارش سی ان ان آمده است موضع ترامپ در مقابل ترزا می نخست وزیر سابق انگلیس نیز به همین شکل سادیستی، تهاجمی و تحقیرآمیز بوده است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ترامپ مرکل را احمق خواند و سادیستی با او برخورد کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ مرکل را احمق خواند و سادیستی با او برخورد کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید