16شرکت دانش بنیان در آستانه ورود به بورس

به گزارش هاست لینوکس، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با بیان اینکه در حال حاضر نماد 33 شرکت دانش بنیان روی تابلوی بورس هستند،اظهار کرد: 16شرکت دیگر نیز در حال انجام کارهای مقدماتی برای ورود به بازار سرمایه هستند.

16شرکت دانش بنیان در آستانه ورود به بورس

به گزارش هاست لینوکس، سورنا ستاری امروز شنبه در مراسم رونمایی از سامانه احراز هویت الکترونیک بازار سرمایه گفت با بیان اینکه بحث دارایی های نامشهود باید جدی گرفته شده و قیمت گذاری شوند، اظهار کرد: جلسات بسیاری با شرکتها داریم تا ترغیبشان کنیم وارد بازار سرمایه شوند. در بحث دارایی های نامشهود با چالش های بسیاری روبرو هستیم.

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با تاکید بر اینکه از توسعه صندوق های جسورانه به شدت حمایت می شود، اظهار کرد: خوشبختانه طی یک سال اخیر فرایند تاسیس این صندوق ها سرعت قابل توجهی یافته است.

ستاری با بیان اینکه در حال حاضر ارزش نماد 33 شرکت دانش بنیان روی تابلوی بورس 180 میلیارد تومان است، اظهار کرد: نماد دو شرکت دیگر دانش بنیان نیز در بورس و فرابورس پذیره نویسی شده است و 16 شرکت دیگر در حال انجام کارهای مقدماتی برای ورود به بازار سرمایه هستند.

وی با تاکید بر اینکه باید روی سرمایه های نامشهود کار شود، گفت: ما یک بشکه نفت را می فروشیم؛ در حالی که یک شیشه عطر قیمت بالاتری از یک بشکه نفت دارد. در حال حاضر یک کیلو بذر هیبرید خیار ازرش یک کیلو طلا را دارد. این ها ارزش دانش است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "16شرکت دانش بنیان در آستانه ورود به بورس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "16شرکت دانش بنیان در آستانه ورود به بورس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید