یادگیری زبان انگلیسی در هر مکان و هر زمان

به گزارش هاست لینوکس، با توجه به این که در این روزها به دلیل شیوع ویروس کرونا، بسیاری از افراد کارهای خود را از خانه انجام می دهند و بیشتر آموزش ها به صورت اینترنتی انجام می گردد، آموزش آنلاین زبان انگلیسی هم دوباره روی کار آمده و افراد زیادی برای یادگیری زبان، به آکادمی هایی که به صورت مجازی زبان انگلیسی را تدریس می نمایند، رو آورده اند.

یادگیری زبان انگلیسی در هر مکان و هر زمان

همچنین بسیاری از افراد به دلیل مشغله زیاد، فرصت شرکت در کلاس های حضوری مؤسسات زبان را نداشته و ترجیح می دهند از راه دور، آموزش های لازم را دریافت نمایند. دلایل دیگری مثل مسافت طولانی و هزینه زیاد کلاس های زبان، می توانند لزوم شرکت در کلاس های زبان آنلاین را توجیه نمایند.

چرا کلاس زبان آنلاین را انتخاب کنیم؟

هم زمان با رشد اینترنت و تکنولوژی، بسیاری از کسب وکارها روبه تجارت آنلاین آورده و خدمات خود را به وسیله اینترنت و فضای مجازی به مخاطبین ارائه می نمایند. در این راستا، بسیاری از مؤسسات آموزشی، محتواهای آموزشی خود را به وسیله اینترنت به افراد ارائه می دهند.

آموزش آنلاین زبان انگلیسی، طی سال های اخیر، طرف داران زیادی را به سمت خود جذب نموده و مؤسسات زیادی کلاس زبان آنلاین را راه اندازی نموده اند.

مزایای کلاس زبان آنلاین

از مزایای شرکت در دوره های زبان آنلاین، می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • آموزش آنلاین زبان انگلیسی این قابلیت را دارد که شما در هر زمان و هر مکان به منابع دسترسی پیدا نموده و با نگاه کردن به ویدئوها و محتواها، آموزش های خود را مرور نموده و ابهامات خود را برطرف کنید.
  • کلاس زبان آنلاین، باعث افزایش تعاملات بین شما و استادتان شده و در سرعت یادگیری شما تأثیرگذار است.
  • در کلاس زبان آنلاین، اساتید زمان بیشتری برای ارائه محتوای آموزشی و پاسخ دهی به سؤالات شما دارند.
  • دوره های آموزش زبان آنلاین معمولاً تمامی سطوح مقدماتی، متوسط و پیشرفته را دارد و علاوه بر این شما می توانید دوره آنلاین آیلتس را در این کلاس ها بگذرانید.
  • در کلاس های زبان آنلاین، شما می توانید به صورت رایگان، به منابع و پی دی اف کتاب های آموزشی دسترسی داشته باشید.

آکادمی زبان انگلیسی المپ چگونه است؟

آکادمی زبان انگلیسی آنلاین المپ، یکی از پیروز ترین و حرفه ای ترین موسسات آموزش آنلاین زبان انگلیسی است که زبان را به صورت مکالمه محور در هر نوع سطحی به بزرگسالان و بچه ها آموزش می دهد. طرح درس توسط تیم فراوری محتوای المپ تهیه شده و توسط معلم به دانش آموزان تدریس می گردد. همچنین شهریه ای که برای این موسسه درنظر گرفته شده، نسبت به دیگر آکادمی های زبان حضوری، بسیار کمتر است.

معلم در تیم المپ، زبان آموزان را در موقعیت های مختلف قرار می دهد تا آن ها بتوانند به وسیله مکالمه محاوره ای، در این موقعیت ها مهارت اسپیکینگ خود را تقویت نمایند. آکادمی المپ فعالیت خود را از سال 93 شروع نموده و از همان ابتدای کار، تدریس آنلاین زبان را مبنای کار خود قرار داده است. همچنین این آکادمی آنلاین با آموزش گام به گام خود، یک محتوای آموزشی طبقه بندی شده را در اختیار شما قرار می دهد.

در ادامه، ویژگی های منحصربه فرد آکادمی زبان المپ را برای شما نام می بریم:

1- آموزش فقط به صورت آنلاین:

آکادمی زبان انگلیسی المپ، از همان ابتدا آموزش زبان را به صورت آنلاین شروع کرد و هیچ زمانی کلاس حضوری نداشته است. به دلیل تمرکز صددرصدی این آکادمی بر آموزش آنلاین زبان، دارای کیفیت بالاتری نسبت به دیگر مؤسساتی است که در کنار آموزش حضوری، آموزش آنلاین هم به زبان آموزان ارائه می نمایند.

شما می توانید با شرکت در دوره های آنلاین در همه سطوح از جمله دوره آنلاین آیلتس، از مزایای این آکادمی، بهره مند شوید.

2- شرکت در کلاس زبان به صورت رایگان:

یکی از ویژگی های متفاوتی که آکادمی المپ نسبت به آکادمی های زبان دیگر دارد این است که شما پیش از ثبت نام برای شرکت در کلاس های زبان، می توانید در یک دوره رایگان سه ساعته آموزش زبان شرکت کنید تا بتوانید میزان کیفیت کلاس ها را بسنجید.

3- آموزش زبان بر مبنای کسب مهارت:

آموزش آنلاین در آکادمی المپ، به صورت ویدئوکنفرانس و با کیفیت بالایی انجام می گردد ضمناً تمام محتوی مورد احتیاج ازجمله کتاب الکترونیکی، تست و تمرین و فیلم های آموزشی در اختیار شما قرا می گیرد . با انجام تکالیفی که انجام می دهید ، مهارت خود را در یکی از مهارت های جهارگانه reading writing ، listening و speaking افزایش می دهید.

بهترین آکادمی آنلاین ایران را رایگان بیازمایید

المپ برای کاربران جدید این امکان را گذاشته که قبل از واریز وجه ابتدا از کیفیت کلاسها اطمینان حاصل نمایند . برای اینکار به سایت آموزش زبان المپ مراجعه کنید ، آزمون معین سطح دهید و منتظر بمانید تا با شما تماس گرفته گردد .

منبع: فرارو

به "یادگیری زبان انگلیسی در هر مکان و هر زمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یادگیری زبان انگلیسی در هر مکان و هر زمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید