راهیابی 2 مستند ایرانی به جشنواره فیلم های ورزشی کنیا

به گزارش هاست لینوکس، 2 فیلم مستند جایی برای فرشته ها نیست و ملوانان تنها به دریا نمی فرایند به بخش مسابقه جشنواره فیلم های ورزشی کنیا راه یافتند.

راهیابی 2 مستند ایرانی به جشنواره فیلم های ورزشی کنیا

به گزارش گروه فرهنگی هاست لینوکس به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، سومین دوره جشنواره فیلم های ورزشی کنیا از 29 اکتبر تا 1 نوامبر 2020 مصادف با 8 تا 11 آبان 99 در شهر نایروبی برگزار خواهد شد و فیلم های مستند جایی برای فرشته ها نیست به کارگردانی سام کلانتری و ملوانان تنها به دریا نمی فرایند ساخته الله کرم رضائی زاده در بخش مسابقه این رویداد به نمایش گذاشته می شوند.

این جشنواره سال جاری به دلیل شیوع بیماری کووید 19 به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

پخش بین المللی جایی برای فرشته ها نیست و ملوانان تنها به دریا نمی فرایند برعهده مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی است.

جایی برای فرشته ها نیست مستندی درباره تیم ملی دختران اسکیت هاکی ایران و مسائل پیچیده آنان در راه مسابقات آسیایی کره جنوبی است که ورزش، بهانه ای برای وارد شدن به زندگی این دختران شده است. این فیلم طی ماه های اخیر در گروه سینمایی هنر و تجربه و پلت فرم نمایش درخواستی فیلیمو و نمآوا اکران عمومی شده است.

مستند ملوانان تنها به دریا نمی فرایند هم با اشاره به افتخارات تیم ملوان بندرانزلی در تاریخ فوتبال ایران، روایتگر دلبستگی و همدلی اهالی بندرانزلی به این تیم محبوب و ریشه دار است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "راهیابی 2 مستند ایرانی به جشنواره فیلم های ورزشی کنیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راهیابی 2 مستند ایرانی به جشنواره فیلم های ورزشی کنیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید