ایراندوست: تلاشمان صعود به مرحله بعد است، فاصله زیادی با سطح اول فوتبال آسیا داریم

به گزارش هاست لینوکس، سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان گفت: تمام کوشش کادر فنی و بازیکنان صعود به مرحله بعدی رقابت های جام ملت های آسیا است.

ایراندوست: تلاشمان صعود به مرحله بعد است، فاصله زیادی با سطح اول فوتبال آسیا داریم

مریم ایراندوست در گفت وگو با خبرنگار ، در مورد آخرین شرایط تیم ملی فوتبال بانوان پیش از اعزام به مسابقات مقدماتی جام ملت های آسیا گفت: خدا را شکر شرایط بازیکنان خوب است و آخرین تمرین را هم به خوبی پشت سر گذاشتیم. تا به امروز 10 اردوی پیروز داشتیم، تمام بازیکنان از لحاظ بدنی و تاکتیکی به آمادگی خوبی رسیده اند و امیدوارم نمایش خوبی را از خود به نمایش بگذارند.

سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان در مورد حریفان ملی پوشان در مرحله مقدماتی جام ملت های آسیا گفت: بنگلادش تیم سرعتی و اردن یک تیم قدرتی و خوب است، هر دو تیم را به خوبی آنالیز کردیم و فیلم بازی های هر 2 تیم را چندین بار نگاه کردیم و نقاط ضعف بنگلادش و اردن را آنالیز کردیم و نکات لازم را برای مقابله 2 تیم به بازیکنان گفته ایم.

ایراندوست با اشاره به نگاه برابری فدراسیون فوتبال به بانوان و آقایان اسم کرد: شرایط تیم ملی فوتبال بانوان نسبت به گذشته تغییر بسیار زیادی داشته است، نگاه برابری فدراسیون فوتبال به بانوان و آقایان نسبت به برگزاری اردو ها قابل تحسین است، چرا که همه امکانات و شرایط را برای ما فراهم کردند تا بتوانیم حضوری قدرتمند داشته باشیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان در پاسخ به این سوال که آیا به مرحله بعد صعود خواهیم کرد یا خیر، اعلام کرد: تمام کوشش کادر فنی و بازیکنان صعود به مرحله بعد این دوره از رقابت ها است. بازیکنان تمرینات بدنسازی سختی را برای پیروزیت در این رقابت ها پشت سر گذاشتند که امیدواریم بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم و دست پر به ایران باز گردیم.

ایراندوست در مورد فاصله فوتبال ایران و سایر کشور ها در آسیا گفت: هنوز فاصله زیادی با سطح اول فوتبال آسیا داریم. رسیدن به سطح اول فوتبال آسیا لازمه برنامه ریزی بلند مدت است. اگر برنامه ریزی دقیق و خوبی برای فوتبال بانوان داشته باشیم می توانیم به آن چیزی که سالیان سال در پی آن بودیم برسیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "ایراندوست: تلاشمان صعود به مرحله بعد است، فاصله زیادی با سطح اول فوتبال آسیا داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایراندوست: تلاشمان صعود به مرحله بعد است، فاصله زیادی با سطح اول فوتبال آسیا داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید