میلیچ و دیاباته در پی محروم کردن استقلال، آبی ها یاد عادل شیحی افتادند!

به گزارش هاست لینوکس، با این وضعیتی که مشاهده می کنیم، بعید نیست طی چند ماه آینده مسائل حقوقی تازه و بزرگی برای آبی پوشان تهرانی ایجاد شود.

میلیچ و دیاباته در پی محروم کردن استقلال، آبی ها یاد عادل شیحی افتادند!

به گزارش گروه ورزشی هاست لینوکس، استقلال در فصلی که گذشت به معنای واقعی کلمه از هر جهت با بازیکنان خارجی خود مشکل داشت. برای مثال، شیخ دیاباته بازیکن استقلال بود و همراه با سایر نفرات در تمرینات شرکت می کرد ولی به موازات همین مسئله از باشگاه بابت عدم دریافت مطالبات خود هم شکایت کرده بود تا باعث بسته شدن پنجره جابجایی شود! حالا به نظر می رسد داستان شیخ و البته ماجرای هرویه میلیچ همچنان ادامه دارد و اگر باشگاه اقدام قاطعی انجام ندهد، بعید نیست طی چند ماه آینده مسائل حقوقی تازه و بزرگی برای آبی پوشان تهرانی ایجاد شود.

شکایت خارجی ها

هرویه میلیچ در حالی از ایران رفت که رقم قابل ملاحظه ای طلبکار بود و اساساً عدم پرداخت به موقع مطالبات این بازیکن زمین برای قهر او را فراهم آورد. میلیچ رفت و دقیقاً معین بود برای دریافت مطالباتش بسیار مصمم است. شیخ دیاباته هم همین شرایط را دارد و اگر با او تسویه حساب صورت نگیرد، باز هم مثل چند ماه گذشته از طریق وکیلش به کمیته انضباطی فیفا شکایت خواهد کرد. البته خوشبختانه شرایط به گونه ای نیست که این دو بازیکن بتوانند استقلال را از جابجایی تابستانی محروم کنند ولی با توجه به اینکه مهلت جابجایی زمستانی حدوداً پنج ماه دیگر از راه خواهد رسید، اگر مطالبات دو بازیکن خارجی فصل گذشته استقلال به زودی پرداخت نشود و آنها فیفا را در جریان بگذارند، احتمال اینکه استقلال به واسطه بسته شدن پنجره جابجاییی خود از فرصت جذب بازیکن در زمستان امسال محروم شود اصلاً کم نیست. فراموش نکنیم کمیته انضباطی فیفا به شکایت بازیکنان بسیار سریع تر از مربیان رسیدگی می کند و با توجه به شناختی که از میلیچ و دیاباته طی دو سال گذشته پیدا کرده ایم، بسیار بعید به نظر می رسد حاضر شوند وعده های احتمالی را بپذیرند و به استقلال مهلت چند ماه برای دریافت طلب خود نشان بدهند. هنوز یادمان نرفته شیخ دیاباته هم زمان با حضور در استقلال، پنجره جابجاییی این باشگاه در بهار امسال را بسته بود!

وکلای قدرتمند

اگرچه در صورت شکایت بازیکنان خارجی سابق استقلال به فیفا، سیکل اداری کار باید به طور کامل طی شود ولی بدون شک بهره مندی از وکلای قدرتمند و مجرب می تواند زمان صدور حکم را به طرز قابل ملاحظه ای کاهش دهد اتفاقاً استقلال هم با این مقوله کاملاً آشنا بوده و از بابت آن ضربات سختی را هم متحمل شده است. وینفرد شفر به واسطه دراختیارداشتن وکیلی که سابقه کار کردن در کمیته حقوقی فدراسیون جهانی فوتبال را داشت، فعلی زودتر از حد تصور مدیران وقت استقلال حکم بسیار سنگینی علیه این باشگاه گرفت و نه تنها اصل پول بلکه غرامت خود را هم دریافت کرد. از طرف دیگر، یک بازیکن دورگه به نام عادل شیحی هم که اواسط دهه گذشته فقط برای چند ماه در استقلال حضور داشت، بلافاصله پس از اینکه نتوانست مطالبات خود را دریافت کند، سراغ یک وکیل قدرتمند رفت و کار را به جایی رساند که طی 4 ماه علیه باشگاه استقلال حکم گرفت؛ بنابراین باید هرچه سریع تر داستان شیخ و میلیچ حل وفصل شود چون رفتن پرونده به فیفا یعنی بروز مسائل بیشتر...

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "میلیچ و دیاباته در پی محروم کردن استقلال، آبی ها یاد عادل شیحی افتادند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میلیچ و دیاباته در پی محروم کردن استقلال، آبی ها یاد عادل شیحی افتادند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید