ممانعت از ادامه یک عروسی در یاسوج

به گزارش هاست لینوکس، فرماندار بویراحمد گفت: از ادامه یک مراسم عروسی در روستای نره گاه به دلیل رعایت نکردن دستورالعمل های بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی و استفاده نکردن از ماسک ممانعت شد.

ممانعت از ادامه یک عروسی در یاسوج

شاهرخ کناری در مصاحبه با ایسنا افزود: این جشن در یکی از خانه های مسکونی روستای نره گاه در فضایی محدود با جمعیت زیاد در حال برگزاری بود و فاصله گذاری اجتماعی نیز در این مراسم رعایت نشده بود.

وی اظهارکرد: این نخستین بار در استان کهگیلویه و بویراحمد است که به علت رعایت نکردن دستورالعمل های بهداشتی مانع از ادامه جشن عروسی شده ایم و از این به بعد نیز در صورتی که موارد دیگری از تجمع و شلوغی گزارش و مشاهده شود با هماهنگی دستگاه قضایی و نیروی انتظامی تعطیل خواهند شد.

فرماندار شهرستان بویراحمد گفت: پس از تذکرات دهیار و بخشدار مرکزی به صاحب این عروسی و توجه نکردن به تذکرات با دستگاه قضایی هماهنگی و با همکاری نیروی انتظامی از ادامه این عروسی ممانعت شد.

کناری شرح داد: تالار های عروسی را جهت پیشگیری از بیماری کروناویروس در شهر یاسوج تعطیل کرده ایم، اما بعضا مشاهده می شود که برخی ها در منازل مسکونی خود اقدام به برگزاری مراسم عروسی بدون رعایت کردن دستورالعمل های بهداشتی می کنند که از مردم انتظار داریم که اقدام به این کار خطرناک نکنند.

وی بیان نمود: در صورت مشاهده چنین مواردی با متخلفان در این زمینه طبق قانون برخورد می شود و صاحب عروسی به دستگاه قضایی معرفی و باید جوابگوی عواقب این اقدام خلاف دستورالعمل های بهداشتی باشد.

منبع: فرارو

به "ممانعت از ادامه یک عروسی در یاسوج" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ممانعت از ادامه یک عروسی در یاسوج"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید