معاون درمان وزیر بهداشت: شرایط تولید ماسک داخلی روبه افزایش است

به گزارش هاست لینوکس، معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: شرایط تولید ماسک در داخل کشور در حال حاضر فرایند افزایشی گرفته است.

معاون درمان وزیر بهداشت: شرایط تولید ماسک داخلی روبه افزایش است

به گزارش گروه اجتماعی هاست لینوکس، قاسم جان بابایی شامگاه یکشنبه در حاشیه جلسه مقابله با ویروس کرونا در ساری با تاکید براینکه مردم از حضور بی مورد در خارج از منزل خودداری کنند، درباره شرایط تولید ماسک در کشور گفت: در حال حاضر شرایط تولید ماسک در داخل و تولید اقلام بهداشتی فرایند افزایشی گرفته است.

وی با بیان اینکه برخی از کشورها اجازه خروج ماسک های خریداری شده را ندادند و در گمرگ نگه داشته اند، شرح داد: در حال حاضر بهترین شرایط، خودقرنطینه ای کردن در منزل است زیرا بسیاری از افراد که دارای تب، دردهای استخوانی و تعریق زیاد هستند می توانند با استرحاحت در منزل بهبود یابند.

وی با تاکید براینکه باید تعداد بستری ها را در بیمارستان ها و مراکز درمانی کم کنیم، یادآور شد: افرادی که دارای مسائل تنفسی هستند باید در بیمارستان ها بستری شوند.

جان بابایی با اظهار اینکه متأسفانه آثار چشمگیری از مدیریت بیماری در خیابان ها دیده نمی نمی شود، از مردم خواست تا با خودقرنطینگی و پرهیز از حضور در تجمعات به فرایند کنترل بیماری کنند کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "معاون درمان وزیر بهداشت: شرایط تولید ماسک داخلی روبه افزایش است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون درمان وزیر بهداشت: شرایط تولید ماسک داخلی روبه افزایش است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید