تاثیر مشارکت آموزش و پرورش در سلامت و امنیت انتخابات

به گزارش هاست لینوکس، خبرنگاران/فارس معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: به عنوان یک وظیفه ملی بحث سلامت و امنیت انتخابات بسیار مهم است و در این زمینه مشارکت آموزش و پرورش به جهت گستردگی و تاثیرگذاری بر جامعه قابل توجه است و باید در انتخابات مشارکت حداکثری داشته باشند.

تاثیر مشارکت آموزش و پرورش در سلامت و امنیت انتخابات

سید احمد احمدی زاده پنج شنبه 26 فروردین در نشست برخط با روسا و اعضای شورای معاونین ادارات آموزش و پرورش سراسر فارس گفت: انتظار داریم اهتمام لازم در زمینه مشارکت در انتخابات توسط فرهنگیان استان و کشور انجام گردد.

او اضافه نمود: برنامه های مشارکت افزا را به نسبت موقعیت و امکانات به ادارارت آموزش و پرورش سراسر استان ارسال خواهیم کرد تا در حوزه انتخابات مناطق و شهرستان ها مورد استفاده قرار گیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: در سال 1400 سه اولویت کاری ما شامل لزوم تحقق شعار سال، مدیریت مناسب بیماری کرونا و انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستاست.

احمدی زاده خطاب به روسای آموزش و پرورش گفت: در زمینه انتخابات با فرمانداران نهایت همکاری را داشته باشید و بازدیدهای میدانی از مدارس به عنوان شعب انتخاباتی را در دستور کار قرار دهید.

او به کوشش های خودجوش معلمان در بحث آموزش مجازی و جلب رضایت خانواده های دانش آموزان در این زمینه هم اشاره نمود و اضافه نمود: از آنجا که در شرایط استمرار شیوع کرونا ویروس هستیم باید برای این ایام و دوران پساکرونا برنامه ریزی هایی در جهت آسیب شناسی دانش آموزان در ابعاد مختلف تربیتی، روحی و روانی و رسیدگی به مسائل و مسائل آنها داشته باشیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: آموزش و پرورش فارس با وجود قریب به 900 هزار دانش آموز و 65 هزار شاغل فرهنگی یکی از بزرگترین آموزش و پرورش های سطح کشور است که با وجود این سطح از گستردگی با پی گیری های مدیرکل آموزش و پرورش و اقدامات استاندار فارس در بحث آموزش مجازی عملکرد خوبی داشته است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تاثیر مشارکت آموزش و پرورش در سلامت و امنیت انتخابات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاثیر مشارکت آموزش و پرورش در سلامت و امنیت انتخابات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید