روزهای ناامید کننده بیل پس از بازگشت پرهیاهو به تاتنهام، هر 200 دقیقه یک گل!

به گزارش هاست لینوکس، انتقال گرث بیل از رئال مادرید به تاتنهام تغییر چندان زیادی در شرایط او به وجود نیاورده و تاتنهام هم آنطور که باید و شاید از وجود او سود نبرده است.

روزهای ناامید کننده بیل پس از بازگشت پرهیاهو به تاتنهام، هر 200 دقیقه یک گل!

به گزارش هاست لینوکس و به نقل از نشریه آ اس اسپانیا، شور و هیجانی که گرث بیل و تاتنهامی برای دوباره ملحق شدن به یکدیگر در ابتدای فصل شکل گرفته بود، کمرنگ شده است.

سه ماه از زمانی که بال ولزی رئال مادرید برای انتها دادن به روزهای نیمکت نشینی اش در این تیم تصمیم به بازگشت به وایت هارت لین گرفت می گذرد و در این مدت بیل هنوز نتوانسته در حد و اندازه های بازیکنی ظاهر شود که رئالی ها او را 7 سال پیش از تاتنهام خریدند.

با همه هیاهو و خوشبینی که درباره بازگشت بیل به جمع سفیدپوشان لندن شکل گرفته بود، او حداقل در این مدت نتوانسته تصمیم تاتنهام برای قرض گرفتنش از رئال مادرید را توجیه کند چون تأثیرش بر عملکرد تیم تحت هدایت ژوزه مورینیو تقریباً خنثی بوده است و زمانی که او در زمین حضور داشته تاتنهام به ندرت رنگ گل را دیده است.

به دلیل عملکرد و فرایند خوبی که تاتنهام در ابتدای این فصل داشته کمتر به این موضوع اشاره می شد اما طی مدت اخیر که این تیم در 5 بازی اش تنها 5 امتیاز گرفته است، بیل و تأثیر نه چندان پررنگ او در بازی سفیدهای لندن بیشتر به چشم آمده است.

نکته جالب در مورد حضور بیل در تاتنهام این است که با وجود تلاش و انگیزه فراوانی که ژوزه مورینیو برای داشتن بیل در تیم های تحت هدایتش طی سال های اخیر داشته، او در این فصل تنها در 161 دقیقه (4 مسابقه) از 900 دقیقه بازی تیمش در لیگ برتر بعد از بازگشت ستاره ولزی به وایت هارت لین او را در ترکیب قرار داده است. اما در لیگ اروپا که رقبای کوچکتری سر راه تاتنهام قرار گرفته اند، بیل در تمام بازی ها به میدان رفته و فقط یک گل زده است. به جز این یک گل او بیل تنها دو گل دیگر زده که یکی از آنها در لیگ برتر بوده و دیگری چهارشنبه شب در جام اتحادیه مقابل استوک سیتی بود.

با احتساب 598 دقیقه حضور بیل در 11 بازی تاتنهام در تمامی رقابت های این فصل، او به ازای تقریباً هر 200 دقیقه حضورش در میدان یک گل زده که آمار چندان جالبی برای یک بازیکن هجومی محسوب نمی شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "روزهای ناامید کننده بیل پس از بازگشت پرهیاهو به تاتنهام، هر 200 دقیقه یک گل!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روزهای ناامید کننده بیل پس از بازگشت پرهیاهو به تاتنهام، هر 200 دقیقه یک گل!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید