تفاوت مشتریان آزمون و طارمی؛ کدامیک ترانسفر می شوند؟

به گزارش هاست لینوکس، سردار آزمون و مهدی طارمی با پیشنهادهایی رویایی و حقیقی روبرو شده اند.

تفاوت مشتریان آزمون و طارمی؛ کدامیک ترانسفر می شوند؟

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری هاست لینوکس، سردار آزمون و مهدی طارمی در این فصل از رقابت های فوتبال اروپا و در تیم های خود نمایش قابل قبولی ارائه کردند اما همانند سایر فوتبالیست ها با همه گیری ویروس کرونا COVID-19 بیش از دو ماه است که فرصت بازی کردن را از دست داده اند.

این دو مهاجم تیم ملی فوتبال ایران در شرایط متفاوتی فوتبال حرفه ای را دنبال کردند و در حال حاضر بازیکن تیم های زنیت سن پترزبورگ و ریوآوه پرتغال هستند. آزمون که در تیم های پایه سپاهان حضور داشت در ابتدای جوانی راهی روبین کازان روسیه شد و پس از مدتی راهی روستوف شد. دو فصل بعد به روبین کاران پیوست و پس از یک فصل و نیم بازیکن زنیت شد تا سیر صعودی مناسبی داشته باشد و در این تیم هم بازی های خوبی انجام داده است.

طارمی در شاهین بوشهر الفبای فوتبال را آموخت و در تیم ایران جوان این شهر بازی های بهتری انجام داد تا مورد توجه پرسپولیس قرار بگیرد. بازی های مهاجم بوشهری در تیم سرخ پوش پایتخت او را چهره مهمی در فوتبال ایران کرد و البته اعتماد به مدیر برنامه ای که قصد داشت او را به باشگاه ریزه اسپور ترکیه ببرد باعث شد تا اولین حضور او در فوتبال اروپا ناموفق باشد که در این اتفاق مدیریت وقت باشگاه پرسپولیس هم دخیل بود اما او که سابقه دو دوره آقای گلی لیگ برتر را داشت به الغرافه قطر رفت و با ارائه بازی های خوب راهی ریوآوه شد و در این تیم پرتغالی بازی های خوبی انجام داده که مهم ترین اتفاق برای او فتح دروازه تیم های بنفیکا، پورتو و اسپورتینگ لیسبون بوده است.

از مدت ها پیش بحث حضور سردار آزمون در باشگاه هایی که شرایط بهتری از روبین کازان و زنیت داشته اند توسط رسانه های مختلف جهان مطرح شده اما سردار ایرانی کماکان در فوتبال روسیه حضور دارد. این باشگاه ها از لاتزیو شروع شد و در ادامه به لیورپول رسید تا اینکه بحث پیشنهاد ناپولی به میان آمد. این موضوع زمینه پیشنهاد باشگاه های سویا و اتلتیکو مادرید در اسپانیا و آرسنال، اورتون، لسترسیتی و وستهام را به زعم رسانه های این کشورها و روسیه فراهم کرد در شرایطی که هیچ گاه پیشنهاد رسمی به باشگاه روسی داده نشد و پس از آخرین کوشش چندین رسانه ایتالیایی که از پیشنهاد ناپولی خبر داده بودند، الکساندر مدودوف، رئیس باشگاه زنیت سن پترزبورگ اعلام نمود چنین خبری صحت ندارد و در این مدت مدیر برنامه او در ارتباط با دیگر ایجینت ها کوشش نموده تا برای او خبرسازی کند و این باشگاه قصد فروش هیچ بازیکنی از تیم فوتبالش را ندارد.

در شرایطی که آزمون پیشنهاد حقیقی ندارد اما آنتونیو کامپوس مدیرعامل و کارلوس کاروالیال سرمربی ریوآوه چندین بار از پیشنهاد باشگاه های مطرح پرتغال برای مهدی طارمی خبر داده اند و اطمینان خاطر داده اند که لژیونر ایرانی فصل آینده در تیمی بهتر از ریوآوه بازی خواهد نمود. درخشش طارمی مقابل تیم های مطرح پرتغال و تأیید عوامل باشگاه نشان می دهد که رسانه های پرتغالی بی دلیل بحث پیشنهادهای پورتو، بنفیکا و اسپورتینگ را عنوان نمی نمایند.

به نظر می رسد سردار آزمون با عظیم نمایی مدیر برنامه های خود با پیشنهاد جدی در فصل جابجایی روبرو نشود چون باشگاه های عظیمی که از آن ها برای خرید وی نامبرده شده است حاضر نیستند هزینه بالای 25 تا 50 میلیون یورویی عنوان شده در خصوص او را پرداخت نمایند اما طارمی که بی سروصدا و آرام است، شانس بیشتری برای بازی در تیمی بهتر از تیم فعلی اش دارد.

4048/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "تفاوت مشتریان آزمون و طارمی؛ کدامیک ترانسفر می شوند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تفاوت مشتریان آزمون و طارمی؛ کدامیک ترانسفر می شوند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید