خبرنگاران ورود توریست به ایذه ممنوع شد

به گزارش هاست لینوکس، اهواز -خبرنگاران-فرماندار ایذه گفت: به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در ایذه ورودی های این شهر مسدود شدند.

خبرنگاران ورود توریست به ایذه ممنوع شد

حسین لامی زاده یکشنبه شب در گفت وگو با خبرنگار هاست لینوکس گفت: از زمان شیوع ویروس کرونا در کشور، مسئولان ایذه تمام کوشش خود را برای جلوگیری از ابتلای مردم شهرستان به این ویروس به کار گرفتند.

وی اضافه کرد: ورودی های ایذه از سمت اصفهان و اهواز با همکاری نیروی انتظامی، راهداری و شبکه بهداشت مسدود و از ورود خودروهایی با پلاک شهرهای دیگر به ایذه جلوگیری به عمل آمد.

لامی زاده سلامت مردم را اولویت فرمانداری و دستگاه های اجرایی دانست و توضیح داد: ایذه سال گذشته پذیرای بیش از یک میلیون و 466 هزار توریست بود اما سال جاری به دلیل شیوع کرونا از پذیرش میهمانان نوروزی معذوریم.

وی اضافه کرد: مردم ایذه بسیار میهمان نواز هستند و در فصول دیگر و پس از خاتمه بحران کرونا در کشور از تمامی توریستان با آغوش باز پذیرایی خواهند کرد.

رییس شورای اداری ایذه از مسدود شدن جاده ورودی به سوسن سخن گفت و تأکید کرد: بخش سوسن یکی از نقاط توریستپذیر شهرستان است که با همکاری بخشداری و پاسگاه انتظامی سوسن از امروز ورود هرگونه مسافر به آن ممنوع خواهدبود و فقط اهالی این بخش حق تردد را خواهند داشت.

وی گفت: تا به امروز نمونه مثبتی از کرونا در ایذه مشاهده نشده است اما با یاری شهرداری و به صورت مستمر خیابان های اصلی و پرتردد شهر ایذه ضدعفونی می شوند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران ورود توریست به ایذه ممنوع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ورود توریست به ایذه ممنوع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید