بیانیه تیم های موافق بازی نکردن برای فریب افکار عمومی است

به گزارش هاست لینوکس، امید عالیشاه در گفت گو با رسانه باشگاه پرسپولیس، در خصوص آخرین شرایط پرسپولیس در آستانه شروع دوباره لیگ برتر گفت: خوشبختانه شرایط خیلی خوبی داریم. بازیکنان در روزهای تعطیلی تمرینات هم از تمرین غافل نشدند و به همین دلیل شرایط بدنی بازیکنان خوب است. دو بازی محبت آمیز هم اینجا برگزار کردیم و امروز هم سومین دیدار را انجام خواهیم داد. این بازی ها به ما کمک زیادی خواهد کرد تا به شرایط خوبتری برسیم. مطمئنا روز به روز شرایط تیم بهتر خواهد شد و تا شروع بازی های لیگ می توانیم به صددرصد آمادگی برسیم.

بیانیه تیم های موافق بازی نکردن برای فریب افکار عمومی است

وی در مورد شرایط آمادگی خودش هم شرح داد: در این مدت تمرینات خیلی خوبی داشتم و مثل همیشه هر زمان که کادرفنی صلاح بداند و به هر اندازه ای که بازی کنم با همه توان برای موفقیت پرسپولیس تلاش خواهم کرد. تا جایی که توان دارم همه جوره به تیم کمک می کنم تا بهترین اتفاقات برای پرسپولیس و هوادارانش رقم بخورد.

هافبک سرخپوشان درباره بازی با پیکان که تقابل صدرنشین و قعرنشین لیگ برتر است گفت: امتیاز دریافت در نیم فصل دوم واقعا کار سختی است و تیم ها برای موفقیت باید در نیم فصل اول امتیازات لازم را جمع آوری کنند. درست است که از نظر امتیازی شرایط خیلی خوبی در جدول داریم اما کار را تمام شده نمی دانیم. اگر این تفکر در تیم ما وجود داشته باشد زمین خواهیم خورد. با انگیزه ای که بین بازیکنان خودمان می بینم چنین چیزی در تیم وجود ندارد و در هر بازی برای بردن به زمین خواهیم رفت. البته این را هم در نظر بگیرید که تیم پیکان تیم خیلی خوبی است که کادرفنی و بازیکنان خوبی هم دارد اما با شرایطی که از تیم خودمان می بینم ما برای بردن راهی زمین خواهیم شد.

چند باشگاه لیگ فزونی با انتشار بیانیه ای خواستار تعطیلی لیگ برتر شده اند. عالیشاه در این خصوص گفت: من کارشناس نیستم. این بیانیه را روز گذشته خواندم اما به نظرم بازی با کلمات و به کار بردن کلمات قلمبه، فقط بازی با افکار عمومی است. چطور 5، 6 باشگاه به خودشان اجازه می دهند که درباره آینده لیگ یا تعطیلی آن اظهار نظر کنند؟ ما 16 تیم در لیگ برتر هستیم اما جالب است که فقط 5، 6 تیم خواستار تعطیلی لیگ هستند.

عالیشاه ادامه داد: اگر قرار است نظرسنجی هم کنند که همین موضوع بهترین جواب خواهد بود. من قصد بی احترامی به هیچ باشگاهی را ندارم اما این کار باشگاه هایی که بیانیه دادند دقیقا بی احترامی به کل لیگ و بازیکنان است. وقتی کارگران یا کارمندان در محیط بسته کار می کنند چرا باید مقابل فوتبال بازی کردن ایستاد؟ آیا به کارگران و کارمندان هم برای کرونا ندریافت تضمینی داده شده است؟ سوال من از کسانی که این بیانیه را امضا کردند این است که آیا آنها خارج از فوتبال، بیرون از خانه نمی فرایند؟ یعنی فقط در محیط فوتبال کرونا می گیرند؟

منبع: خبرگزاری مهر

به "بیانیه تیم های موافق بازی نکردن برای فریب افکار عمومی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه تیم های موافق بازی نکردن برای فریب افکار عمومی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید