استقلال از بن بست اقتصادی خارج نشد، ادامه کوشش سعادتمند برای یافتن اسپانسر

به گزارش هاست لینوکس، مسائل اقتصادی استقلال با آمدن سعادتمند حل نشده و مدیرعامل آبی پوشان در تکاپوی یافتن اسپانسری با پشتوانه اقتصادی مناسب است.

استقلال از بن بست اقتصادی خارج نشد، ادامه کوشش سعادتمند برای یافتن اسپانسر

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری هاست لینوکس، مسائل مالی باشگاه استقلال فراتر از حد تصور است و احمد سعادتمند که با رایزنی مستقیم با وزیر ورزش پیروز شد به عنوان مدیرعامل این باشگاه منصوب گردد راه دشواری برای حل دردسرهای ایجاد شده دارد و باید بدهی های این باشگاه را که خارجی و داخلی هستند به شکلی پرداخت کند که منجر به شکل گیری جرائم دیگری مگردد.

سعادتمند در شرایطی کوشش می نماید تا اسپانسر جدیدی برای باشگاه استقلال پیدا کند که به گفته علی فتح الله زاده سرپرست مستعفی این باشگاه، آبی پوشان 26 میلیارد تومان بیشتر از پولی که باید تا اینجای فصل از اسپانسر فعلی می گرفتند، دریافت نموده اند و بدون شک اضافه شدن اسپانسر جدید با توجه به شرایط فعلی باشگاه است.

مدیرعامل فعلی باشگاه استقلال که با وعده حل مسائل مالی به این باشگاه آمده هنوز با هیچ اسپانسری به توافق نرسیده و رسانه رسمی این باشگاه نیز شب گذشته اعلام نمود مذاکره با اسپانسرهای مختلف در حال اجرا است اما هنوز با هیچ شخصیت حقیقی یا حقوقی توافقی نشده است. این موضوع نشان می دهد که کوشش های سعادتمند هنوز به نتیجه ای نرسیده و شرایط باشگاه به گونه ای است که قبول حمایت مالی از استقلال کار آسانی نیست چون حجم بدهی ها بسیار زیاد است.

باشگاه استقلال در روزهای ابتدایی اردیبهشت باید دیون سرور جباروف و گادوین منشا را پرداخت کند و حتی اگر بتواند به وسیله مطالبات خود در حساب فیفا از پس این دو پرونده برآید، پرونده های بویان نایندوف، وینفرد شفر و مارتین فورکل به غیر از پرداخت مطالبات معوقه شیخ دیاباته، هروویه میلیچ و نیکلای بودوروف به همراه بازیکنان داخلی و اعضای کادر فنی به جامانده است.

سعادتمند که نتوانسته پولی وارد باشگاه استقلال کند برای آنکه نشان دهد مدیر لایقی است باید بتواند از لحاظ مالی نیز عملکرد خوبی داشته باشد و هر چه زودتر اسپانسری را برای حل مسائل مالی باشگاه پیدا کند. او تنها با مصاحبه بعضی بازیکنان و پیشکسوتان باشگاه که شنیده اند او مدیر خوبی است نمی تواند روی جایگاه مدیرعاملی استقلال پیروز باشد. سعادتمند برای ارائه توانایی های خود باید هر چه زودتر اسپانسری با پشتوانه مالی قابل توجه پیدا کند تا به وسیله آن دردسرهای مالی استقلال را از بین ببرد. اگر این کار انجام نگردد حضور او به عنوان نفر استقلال چیزی از مسائل این باشگاه کم نمی نماید.

انتهای پیغام/4048/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "استقلال از بن بست اقتصادی خارج نشد، ادامه کوشش سعادتمند برای یافتن اسپانسر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال از بن بست اقتصادی خارج نشد، ادامه کوشش سعادتمند برای یافتن اسپانسر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید