احکام جدید برای سرمربیان تیم های ملی کشتی صادر می شود؟

به گزارش هاست لینوکس، با توجه به تعویق مسابقات المپیک 2020 توکیو، باید دید فدراسیون کشتی احکام جدیدی برای غلامرضا محمدی و محمد بنا صادر خواهد کرد؟

احکام جدید برای سرمربیان تیم های ملی کشتی صادر می شود؟

به گزارش خبرنگار ورزشی هاست لینوکس، بعد از استعفای رسول خادم از ریاست فدراسیون کشتی، طبیعتاً او دیگر سرمربی تیم ملی آزاد هم نبود و تیم به سرمربی جدید نیاز داشت. ضمن اینکه با توجه به یازدهمی تیم ملی فرنگی در مسابقات جهانی 2018 بوداپست، تغییر در کادرفنی این تیم محتمل بود.

براین اساس حمید بنی تمیم که سرپرست فدراسیون کشتی شد، حکم سرمربیگری تیم های ملی آزاد و فرنگی تا المپیک 2020 توکیو را برای غلامرضا محمدی و محمد بنا صادر کرد و دو سرمربی جدید نیز بلافاصله با وزیر ورزش در همین رابطه دیدار داشتند.

پس از برگزاری انتخابات فدراسیون کشتی، طبیعتاً نیاز بود که حکم مجددی این بار از سوی علیرضا دبیر در اختیار سرمربیان تیم های ملی قرار گیرد که رئیس فدراسیون بعد از چندی این احکام را برای بنا و محمدی صادر کرد. احکام سرمربیان دو تیم همچنان تا مسابقات المپیک 2020 توکیو بود، اما طبیعتاً با توجه به تعویق یک ساله المپیک، نیاز به صدور احکام جدید وجود دارد.

باید دید فدراسیون کشتی این بار چه تصمیمی خواهد گرفت و آیا حکم سرمربیگری تیم های ملی آزاد و فرنگی، با توجه به تعویق یک ساله بار دیگر برای محمدی و بنا صادر می شود؟

این در حالی است که فعلاً به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا، خبری از تشکیل اردوی تیم های ملی نیست و کشتی گیران در خانه تمرینات شان را دنبال می کنند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "احکام جدید برای سرمربیان تیم های ملی کشتی صادر می شود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احکام جدید برای سرمربیان تیم های ملی کشتی صادر می شود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید