ویل اسمیت به شبکه نمایش می آید

به گزارش هاست لینوکس، مرور آثار سینمایی ویل اسمیت در کنداکتور شبکه نمایش تلویزیون قرارگرفت.

ویل اسمیت به شبکه نمایش می آید

به گزارش هاست لینوکس به نقل از روابط عمومی شبکه نمایش، شبکه نمایش در ادامه تغییرات جدول پخش خود متاثر از شرایط فاصله گذاری اجتماعی، این هفته به مرور آثار ویل اسمیت و پخش سری فیلم های ریشه ها در باکس فیلم های سینمایی دنباله دار خود می پردازد.

عروسیخانه، هما، آخرین سرقت، مقصد نهایی، نگین، مرد و هفت معکوس فیلم های سینمایی ایرانی باکس ساعت 13 هستند که به ترتیب از شنبه 13 اردیبهشت ماه تا جمعه 19 اردیبهشت پخش می شوند.

فیلم های وداع با ابلهان، نجات بزرگ، مسافر فردا، ماجراهای خانه ما، رازهای گذشته یک زن، راه طولانی خانه و حادثه جویان نیز این هفته از ساعت 15پیش روی مخاطبان قرار می گیرد.

همچنین در هفته جاری فیلم های سینمایی دنباله دار ساعت 19 به ترتیب از شنبه 13 تا جمعه 19 اردیبهشت، با پخش سری فیلم های لاک پشت های نینجا 2، صعود - قسمت های اول و دوم و سری فیلم های ریشه ها که بر اساس رمان آلکس هالی ساخته شده اند و بازگوکننده حقایق بسیاری از جنایات قرون گذشته آمریکا در حق نیاکان او و مردم سیاه پوست آفریقا و در قالب چهار فیلم سینمایی است از شبکه نمایش ادامه می یابد.

در هفته پیش رو از ساعت 21 هم با پخش فیلم هایی به ترتیب من ربات هستم، دشمن ملت، در جستجوی خوشبختی، ضربه مغزی، حماسه ساز، مرد دوگانه و زیبایی هر اتفاق با بازی ویل اسمیت، آثار این بازیگر مرور می شود.

اسمیت، یکی از پیروز ترین ستارگان سینمایی در 20 سال اخیر است و به سرعت پله های ترقی و محبوبیت را بین مخاطبان سینما در سراسر دنیا پیمود. وی نقش های متنوعی را در کارنامه بازیگری اش به ثبت رسانده است و چهار بار نامزد دریافت جایزه گلدن گلوب، دوبار جایزه اسکار و یک بار نیز برنده جایزه گرمی شده است.

هشت درجه زیر صفر، حداکثر محکومیت، پلیس گشت، آگهی ترحیم، پاپیون، قصر رویایی و ماموران بزرگراه هم عنوان فیلم های دیگر شبکه نمایش است که در هفته جاری ساعت 23 به ترتیب اسامی ذکر شده پخش می شوند.

فیلم های کلاسیک در باکس ساعت یک بامداد این شبکه نیز به ترتیب فیلم های آخرین مترو، اهانت، اتاق ستاره، تاندر بولت و لایت فوت، ترافیک، دوستان ادی کویل و پاگنده به هنگ کنگ می رود، خواهند بود.

منبع: همشهری آنلاین

به "ویل اسمیت به شبکه نمایش می آید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویل اسمیت به شبکه نمایش می آید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید