فقط یکی دو روز پس از مدال جهانی مورد توجه بودم

به گزارش هاست لینوکس، خبرنگاران/خوزستان دارنده مدال طلا و برنز رقابت های قهرمانی وزنه برداری دنیا در دسته 1 02 کیلوگرم گفت: من فقط همان یکی دو روز اولی که مدال دنیای کسب کردم، مورد توجه بودم و اکنون که مصدوم هستم، کسی از من خبر ندارد.

فقط یکی دو روز پس از مدال جهانی مورد توجه بودم

رضا دهدار در گفت و گو با هاست لینوکس، درخصوص فرایند بهبودی اش پس از مصدومیت اخیر، اظهارکرد: پیش از حضور در رقابت های جام فجر که مدتی پیش برگزار گردید، در تمرینات از ناحیه زانو دچار مصدومیت شدم. نمی خواستم در این مسابقات وزنه بزنم ولی به من گفته شد که حتما باید وزنه بزنی و من هم در رقابت ها به روی تخته رفتم ولی نتوانستم نتیجه لازم را کسب کنم.

وی بیان نمود: پس از عکس برداری از زانویم تعیین شد که تاندون رباط صلیبی و تاندون پشت زانویم دچار کشیدگی شده است. پزشک نیز به من گفته است که 20 تا 30 روز حتما باید به زانویم استراحت مطلق بدهم و هر روز نیز فیزیوتراپی انجام دهم. اکنون در حال اجرا فیزیوتراپی هستم تا هر چه سریع تر بتوانم تمریناتم را شروع کنم.

قهرمان وزنه برداری دنیا در ادامه مطرح نمود: برای مسابقات قهرمانی آسیا آماده می شدم که دچار مصدومیت شدم و به احتمال خیلی زیاد حضور در این رقابت ها را از دست می دهم اما کوشش می کنم که در مسابقات دنیای که دی ماه سال 99 برگزار می گردد، بهترین نتیجه را کسب کنم. اگر مسابقات آسیایی نیز به خاطر پیشگیری از کروناویروس به تعویق بیفتد، فکر می کنم که وزنه برداران المپیکی را به این رقابت اعزام نمایند.

وی همچنین درباره شرایط وزنه برداری ایران، گفت: خدا را شکر سهراب مرادی پس از مصدومیتی که برایش ایجاد شد، در مسابقات اخیر توانست خوب کار کند و اکنون شرایط خوبی دارد. از نظر من سهراب مرادی و کیانوش رستمی هستند که می توانند برای ایران در المپیک توکیو مدال طلا کسب نمایند زیرا هم مدال دنیای و المپیک دارند و هم از تجربه لازم برخوردارند. به هر حال باتوجه به این که این وزنه برداران شانس کسب مدال در المپیک هستند باید حمایت شوند.

دهدار با بیان این که در حال حاضر من و ایوب موسوی از مدال آوران خوزستانی محسوب می شویم و انتظار داریم که مسئولان از ما حمایت نمایند، اضافه کرد: رضا دهدار فقط همان یکی دو روز اولی که مدال دنیای کسب کرد، مورد توجه بود و اکنون که مصدوم هستم، کسی از من خبر ندارد. مسئولان رامهرمز نیز به ورزش اهمیت نمی دهند و آدم دلسرد می گردد. هیچ کس نمی گوید تو که اکنون مصدوم هستی، هزینه درمانت از کجا تامین می گردد؟ البته جا دارد از آقای فراز رامهرمزی، مربی وزنه برداری تیم ملی حفاری تشکر کنم که به من گفت می تواند شرایطی را برای تمرین و فیزیوتراپی در اهواز برایم فراهم کند.

وی ادامه داد: در مجموع مسئولان نباید وقتی یک ورزشکار مدال می گیرد، او را رها نمایند. اکنون کسی می داند نواب نصیرشلال که مدال المپیک گرفته است، کجا هست؟ قریشی، رییس هیات وزنه برداری خوزستان نیز زحمت می کشد ولی نباید تنها از یک نفر انتظار داشت و همه باید یاری نمایند. در هر صورت من و ایوب موسوی انتظار داریم که حمایت شویم زیرا تمام هم و غم ما روی مدال آوری و ورزش است و شغلی نداریم. از مسئولان می خواهیم از ما حمایت نمایند تا در راستا مدال آوری تنها نباشیم.

این وزنه بردار خوزستانی در انتها با درخواست از مردم برای رعایت نکات بهداشتی و ماندن در خانه به منظور شکست کروناویروس، گفت: از مردم می خواهم باتوجه به شیوع این ویروس، نکات و مسایل بهداشتی را رعایت نمایند. مسافرت نفرایند و در خانه بمانند. اگر مجبور به ترک خانه برای کارهای ضروری شدند نیز حتما نکات بهداشتی از جمله استفاده از دستکش و ماسک را رعایت نمایند تا کورنا را شکست دهیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "فقط یکی دو روز پس از مدال جهانی مورد توجه بودم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فقط یکی دو روز پس از مدال جهانی مورد توجه بودم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید