درخت کاری برای برد آرسنال

به گزارش هاست لینوکس، هکتور بیرین متعهد شده به ازای هر برد آرسنال تا سرانجام فصل جاری تعداد 3 هزار درخت بکارد. این مدافع اسپانیایی به خیریه بین المللی One Tree Planted پیوست و متعد شده تا سرانجام فصل جاری به ازای هر پیروزی توپجی های لندن تعداد 3 هزار اصله درخت بکارد.

درخت کاری برای برد آرسنال

بیرین 25 ساله در این باره گفت: در شهر بارسلونا عظیم شدم و با پدرعظیمم وقت مان را صرف کاشت درختان و بازی در جنگل ها می کردیم، بنابراین، این مسئله ای است که به قلب من خیلی نزدیک است. وقتی کار فوق العادهِ خیریه One Tree Planted را دیدم، می دانستم این کاری است که می خواهم در آن شرکت کنم. امیدوارم با انجام این کار و استفاده از جایگاهم، دیگران را هم متوجه کنیم که مراقبت از دنیای ما و پرداختن به این کار با انگیزه ای خاص که واقعاً همه ما را تحت تأثیر قرار می دهد، چقدر مهم است.

مدافع اسپانیایی توپچی های لندن در حالی به همکاری با خیریه One Tree Planted پرداخته که بر اساس یک مطالعه اخیر، در سطح دنیا در هر ساعت 4500 هکتار جنگل از بین می رود که منجر به اثرات فاجعه آمیز بر حیات وحش، اکوسیستم ها و الگوهای آب و هوایی می گردد.

آرسنال پس از 102 روز تعلیق لیگ برتر انگلیس به دلیل شیوع ویروس کرونا در این کشور، از ساعت 23:45 امشب (چهارشنبه) به وقت تهران در ملاقات حساسی در استادیوم اتحاد مقابل منچسترسیتی قرار می گیرد.

شاگردان میکل آرتتا 10 بازی دیگر در رقابت های فصل جاری لیگ برتر انگلیس در پیش دارند که اگر در تمامی این بازی ها به پیروزی برسند، هکتور بیرین باید 30 هزار اصلحه درخت بکارد.

منبع: فرارو

به "درخت کاری برای برد آرسنال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخت کاری برای برد آرسنال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید