خبرنگاران پنج طرح تعاونی در خراسان جنوبی افتتاح شد

به گزارش هاست لینوکس، بیرجند - خبرنگاران - پنج طرح تعاونی در خراسان جنوبی روز سه شنبه به صورت ویدئو کنفرانس با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افتتاح شد.

خبرنگاران پنج طرح تعاونی در خراسان جنوبی افتتاح شد

آیین افتتاح طرح های تعاونی و اختتامیه نخستین دوره جشنواره ملی پژوهش های برتر حوزه تعاون در محل دفتر معاون هماهنگی امور مالی استاندار خراسان جنوبی برگزار گردید.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان جنوبی در این نشست گفت: طرح های تعاونی قابل افتتاح استان پنج تعاونی با 62 عضو است.

غلامرضا اشرفی اضافه کرد: این تعاونی ها با ایجاد 23 فرصت شغلی و سرمایه گذاری 108 میلیارد و 500 میلیون ریال با هدف اشتغالزایی در مناطق محروم و جلوگیری از مهاجرت به بهره برداری رسید.

وی از طرح تحقیقاتی با موضوع آینده نگاری کسب و کارهای تعاونی محور در افق 10 ساله نیز اطلاع داد و گفت: این طرح توسط اتاق فکر این اداره کل مورد حمایت مادی و معنوی قرار گرفته است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی ادامه داد: این طرح تحقیقاتی در جشنواره ملی پژوهش های برتر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان طرح شایسته تقدیر انتخاب شد.

وی گفت: مجری این طرح تحقیقاتی دانشگاه بیرجند است که با مدیریت یکی از اعضای هیات علمی دانشگاه بیرجند انجام شد.

286 پروژه تعاونی در سراسر کشور امروز با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به بهره برداری رسید. ارزش روز سرمایه گذاری این پروژه ها که به مناسب دهه فجر انجام شد، 2 هزار و 543 میلیارد تومان است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران پنج طرح تعاونی در خراسان جنوبی افتتاح شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران پنج طرح تعاونی در خراسان جنوبی افتتاح شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید