خبرنگاران ورود خودروهای شهرستان های گیلان به رشت ممنوع شد

به گزارش هاست لینوکس، رشت - خبرنگاران - رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی گیلان گفت: به منظور پیشگیری از گسترش شیوع ویروس کرونا از ورود خودروهای شهرستان های استان به کلانشهر رشت با قاطعیت جلوگیری می شود.

خبرنگاران ورود خودروهای شهرستان های گیلان به رشت ممنوع شد

سرهنگ امیر طالبی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار هاست لینوکس؛ کنترل شیوع ویروس کرونا در کلانشهر رشت و پیشگیری از شیوع بیشتر آن را هدف پلیس از اجرای این طرح اعلام کرد.

وی با اشاره به اینکه بخش زیادی از این سفرها با هدف انجام خریدهای نوروزی انجام می شود، شرح داد: هم استانی ها از تردد از شهرستان ها به مقصد شهر رشت خودداری و از سفرهای غیر ضروری اجتناب کنند.

وی با بیان اینکه انتظار است مردم همکاری بیشتری در این رابطه داشته باشند، اضافه نمود: هفته گذشته عدم تردد در معابر از سوی مردم خیلی خوب رعایت شد.

سرهنگ طالبی با اشاره به اینکه برابر اعلام متخصصان هفته جاری اوج انتشار ویروس در استان است، یادآور شد: به دلایل مختلف امکان قرنطینه ساکنان شهر وجود ندارد، اما مردم باید حساسیت موضوع را درک کنند و برای سلامتی خود و سایرین به توصیه ها توجه کنند.

وی افزایش تردد خودروها در شهر رشت و سایر شهرهای گیلان را نگران کننده دانست و گفت: در چند روز اخیر شاهد افزایش تردد خودروها در شهر رشت و سایر شهرهای استان هستیم.

سرهنگ طالبی گفت: مردم فقط برای فعالیت های ضروری از منزل خارج شوند چرا که خانه امن ترین مکان از این ویروس است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران ورود خودروهای شهرستان های گیلان به رشت ممنوع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ورود خودروهای شهرستان های گیلان به رشت ممنوع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید