جزئیات بازگشت 1500 مسافر ایرانی از شارجه

به گزارش هاست لینوکس، معاون مدیرکل امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی اعلام نمود که طی هفته گذشته با انجام چهار سفر دریایی حدود 1500 مسافر ایرانی را از بندر شارجه به بندرعباس جابجا کردیم و تا زمانی که مسافران ایرانی در امارات باشند این سفرها ادامه دارد.

جزئیات بازگشت 1500 مسافر ایرانی از شارجه

در پی شیوع ویروس کرونا در ایران، بسیاری از کشورها مرز خود را تا اطلاع ثانوی و زمانی که این ویروس کنترل گردد، بستند. اما رایزنی ها برای بازگرداندن مسافران ایرانی در کشورهای مختلف ادامه دارد که یکی از این کشورها امارات است.

حسین عباس نژاد - معاون مدیرکل امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی، درباره جزئیات بازگرداندن ایرانی ها از بندر شارجه گفت: طی هفته گذشته دو کشتی ثانی و والفجر چهار سفر دریایی به مقصد بندر شارجه امارات انجام دادند و مجموعا حدود 1500 مسافر ایرانی را به کشور بازگرداندند.

وی اضافه کرد: کشتی ثانی در دو سفر خود حدود 900 مسافر ایرانی و کشتی والفجر در دو سفر دیگر حدود 600 نفر مسافر ایرانی را به کشور بازگرداند و تمام تمهیدات لازم برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در این راستا صورت گرفته است.

عباس نژاد تاکید نمود: تا زمانی که مسافران ایرانی در امارات حضور داشته باشند می توانند از این طریق به کشور بازگردند و این سفرهای دریایی تا آن زمان ادامه خواهد داشت و در این راستا سه شنبه هفته جاری اگر مسافران ایرانی در امارات حضور داشته باشند، سفر کشتی های مذکور ادامه خواهد داشت که البته به صورت مجزا و جداگانه این سفرها انجام می گردد و برنامه ریزی این سفرها به گونه ای خواهد بود که هر دو کشتی به طور همزمان در بندر شارجه مسافر سوار نکنند.

منبع: دنیای سفر

به "جزئیات بازگشت 1500 مسافر ایرانی از شارجه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات بازگشت 1500 مسافر ایرانی از شارجه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید