میلیچ: رفتنم به خاطر مسائل فنی بود

به گزارش هاست لینوکس، هروویه میلیچ، مدافع چپ استقلال در اقدامی ناگهانی و بدون هماهنگی، ایران را ترک کرد و به کرواسی برگشت. جدایی او از استقلال در روزهای گذشته بازخورد زیادی داشت.

میلیچ: رفتنم به خاطر مسائل فنی بود

به گزارش هاست لینوکس ، روزنامه هاست لینوکس نوشت: روز پنجشنبه نظری ،سخنگوی استقلال اعلام نمود میلیچ از مسائل فنی ناراحت بود. او همچنین تأکید کرد بحث مسائل اقتصادی هم مطرح بوده است. محمود فکری، سرمربی استقلال که تصور می کرد باشگاه میخواهد همه تقصیرها را گردن او بیندازد، همان روز در مصاحبه ای گفت: میلیچ رفت به خاطر این که پولش را نداده بودند.

در این کش وقوس اما حرف هایی که میلیچ می زند، نه به نفع محمود فکری بلکه به نفع باشگاه است. دیروز یک فرد آگاه در باشگاه گفت در مذاکرات اولیه برای بازگشت به تهران، مدافع کروات به استقلال اعلام نموده تا زمانی که محمود فکری باشد، او برنمی شود. این که چنین ادعایی چقدر واقعیت داشته باشد، معین نیست اما با توجه به حرف هایی که میلیچ می زند، هیچ بعید نیست واقعی باشد.

مدافع کروات آبی ها در آخرین صحبت هایی که با یکی از استقلالی ها داشت، ادعاهایی را بیان کرد که جالب توجه است. او درباره ترک ناگهانی تهران گفته: قصد نداشتم این کار را کنم ولی وقتی متوجه شدم تیم به من احتیاجی ندارد، تصمیم گرفتم از ایران بروم.

بعد از ترک ایران، خیلی از رسانه ها به انتقاد از میلیچ پرداختند که به خاطر پول باشگاه را ترک نموده است. طرفداران هم اعتقاد داشتند ازآنجاکه استقلال به او احتیاج دارد، میلیچ باید در این باشگاه می ماند. مسؤولان استقلال هم اعلام نمودند در کوشش بودند تا پول این بازیکن را جور نمایند. میلیچ اما واکنش جالبی نسبت به این موضوع نشان داده: من به خاطر پول نرفتم. هرگز این طور نبوده است. مگر در دوره حضور استراماچونی و مجیدی پولم را سر موقع می گرفتم؟ همواره باشگاه دستمزد مرا با چند ماه تأخیر پرداخت می کرد ولی همواره شرایط باشگاه را درک کردم و ماندم. این بار اما شرایط فرق می کرد. ازآنجاکه متوجه شدم تیم به من احتیاجی ندارد، تصمیم گرفتم استقلال را ترک کنم. درواقع جدایی من به خاطر مسائل فنی بود نه مسأله دیگری. پول چیزی نبود که عامل جدایی من از استقلال باشد.

آن طور که پیداست، دل میلیچ از محمود فکری پر است. سرمربی استقلال تصمیم گرفت این بازیکن را نیمکت نشین کند، درحالی که میلیچ سال گذشته جزو مهره های ثابت تیم بود. خیلی از طرفداران هم می گفتند باید به این بازیکن فرصت داد ولی فکری چنین اعتقادی نداشت. البته پیشکسوتان استقلال در این ماجرا از فکری حمایت نموده و او را محق دانسته اند. آنها تأکید دارند مربی می تواند درباره مسائل فنی هر تصمیمی بگیرد زیرا درنهایت خودش باید بابت عملکرد تیم جوابگو باشد.

سعید اکبری - گروه ورزش / روزنامه هاست لینوکس

منبع: جام جم آنلاین

به "میلیچ: رفتنم به خاطر مسائل فنی بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میلیچ: رفتنم به خاطر مسائل فنی بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید