معرفی کتاب قصه هایی از حضرت محمد(ص)

به گزارش هاست لینوکس به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما؛ کتاب قصه هایی از حضرت محمد(ص) که امروز در برنامه یه روز تازه معرفی شد؛ شامل 10 بخش از زندگی نبی مکرم اسلام(ص) است که با نثری روان و دلکش از محمدرضا سرشار منتشر شده است.

معرفی کتاب قصه هایی از حضرت محمد(ص)

توسلی درباره این کتاب گفت: در دوران قرنطینه فرصت خوبی است که والدین قصه گویی برای فرزندانشان داشته باشند و تهیه این کتاب نیز با توجه به نثر روان و تصاویر جذاب و همینطور اندازه خط خوبی که دارد بسیار مناسب است. وی افزود: قصه گویی برای فرزندان ابعاد بسیار خوبی دارد که هم باعث رابطه بهتر و هم باعث حس بها و تشخص دادن به فرزند می شود. در قصه گویی فرزندان با سولاتی که انجام می دهد می تواند اثرات بسیار خوبی را در نهان بچه ها به وجود بیاورد.

به گفته اتاق فکر برنامه یه روز تازه؛ قصه زندگی بزرگان و اولیاءالله به قدری از اهمیت برخوردار است که می توان بارها و بارها آن را ساخت و پرداخت و به روایت های گوناگون از آن بهره های فراوان برد. این مجموعه داستان های اخلاقی و مذهبی، فراز و فرودهای ارزشمند و مهمی از زندگی حضرت محمد(ص) به زبانی ساده و روان است و توانسته گوشه ای از زندگی پیامبر اسلام را به تصویر بکشد. همچنین این کتاب می تواند به عنوان مرجعی برای بچه ها و نوجوانان مورد استفاده قرار گیرد.

تولد، زندگی در صحرا، یک سال با مادر، با پدربزرگ، سفر به شام، ازدواج با خدیجه، محمدامین، پیامبری، دعوت خویشان و دعوت همگان نام روایت هایی است که در این سری از کتاب ها با تصویرگری سیدحسام الدین طباطبایی به دست علاقه مندان رسید.

برنامه یه روز تازه کاری است از گروه اجتماعی شبکه پنج سیما که از ابتدای هفته تا روز چهارشنبه از ساعت 7 تا 9 صبح به مدت 120 دقیقه پخش می شود.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران

به "معرفی کتاب قصه هایی از حضرت محمد(ص)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی کتاب قصه هایی از حضرت محمد(ص)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید