خبرنگاران عملیات اجرایی برق رسانی به مکنده های غلات بندر شهید رجایی شروع شد

به گزارش هاست لینوکس، بندرعباس- خبرنگاران- عملیات اجرایی تعمیرات اساسی شبکه برق رسانی به مکنده های غلات و شهرک شهید رجایی با هدف افزایش راندمان تجهیزات تخلیه و بارگیری کالاهای اساسی پایانه غلات بندر شهید رجایی شروع شد.

خبرنگاران عملیات اجرایی برق رسانی به مکنده های غلات بندر شهید رجایی شروع شد

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان، هدف از اجرای این طرح را تقویت کابل های تغذیه کننده پایانه غلات بندر شهید رجایی، تغییر سطح ولتاژ فشار متوسط برق شهرک شهید رجایی و ارتقا شبکه از11 به 20 کیلو ولت برای پایداری برق این شهرک اظهار داشت.

الله مراد عفیفی پور روز چهارشنبه در حاشیه این مراسم اضافه نمود: اصلاح و تکمیل روشنایی تقاطع غیر همسطح کوثر، نصب 8 پست برق جدید جهت پایداری شبکه ، نصب کنتورهای هوشمندAMI با قابلیت قرائت از راه دور، نصب و راه اندازی دو دستگاه دیزل ژنراتور برای تامین برق اضطراری شهرک مسکونی و هم چنین امحا ترانسفورماتورهای سنتی PCB از مهم ترین اقدامات در فرایند اجرای این طرح در مجموعه شهید رجایی است.

وی بیان داشت: انجام این طرح در راستای ارتقا و پایداری برق مورد احتیاج مکنده های غلات و هم چنین سرعت بخشی در عملیات تخلیه و بارگیری کالاهای اساسی بسیار موثر است.

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان توضیح داد: برق رسانی به اسکله های شماره 13، 14، 15 مجتمع بندری شهید رجایی برای تامین برق پایدار جرثقیل ها، مکنده ها و آنلودرها و همچنین نصب پایه چراغ های تاشو جهت پایداری شبکه روشنایی در این پایانه از دیگر هدف گذاری های این طرح است.

عفیفی پور اضافه نمود: این اقدام هم چنین باعث کاهش استهلاک تجهیزات، کاهش مصرف سوخت و افزایش راندمان بهره وری تجهیزات تخلیه و بارگیری و حفاظت از محیط زیست می گردد.

وی مدت زمان اجرای این طرح را 14 ماه و مبلغ ریالی مشخص شده برای انجام آن را 30 میلیارد ریال اظهار داشت.

عملیات اجرای این طرح با حضور محمد رضا الله یار عضو هیات عامل و معاون مهندسی و توسعه امور زیر بنایی سازمان بنادر و دریانوردی در ترمینال غلات مجتمع بندری شهید رجایی انجام شد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران عملیات اجرایی برق رسانی به مکنده های غلات بندر شهید رجایی شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران عملیات اجرایی برق رسانی به مکنده های غلات بندر شهید رجایی شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید