افزایش تعداد تیم ها مشکل جدید سازمان لیگ کشتی

به گزارش هاست لینوکس، درحالیکه سال گذشته یکی از مسائل برگزاری لیگ برتر کشتی در هر دو رشته، استقبال کم باشگاه ها از آن بود، برای فصل پیش رو، تعداد رو به افزایش تیم ها به مشکل جدید سازمان لیگ تبدیل شده است.

افزایش تعداد تیم ها مشکل جدید سازمان لیگ کشتی

به گزارش هاست لینوکس، سال گذشته لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی با مسائل عدیده ای به انجام رسید و این رقابت ها منتقدان زیادی داشت. لیگ فرنگی که به دلیل پیش رو داشتن جام جهانی تهران، که البته از سوی اتحادیه جهانی برگزاری آن لغو شد، بسیار فشرده به انجام رسید.

لیگ کشتی آزاد هم که با 7 تیم شروع شده بود، با 5 تیم به انتها رسید و تعداد کم تیم ها مسئله ای بود که با انتقاد کارشناسان روبرو شد. به همین دلیل بعد از انتها لیگ فصل گذشته، سازمان لیگ کوشش برای ترغیب اسپانسرها و حضورشان در لیگ 99 را شروع کرد و این روزها صحبت از اعلام آمادگی رسمی 23 تیم برای شرکت در لیگ آزاد و فرنگی است.

اگر در شرایط نرمال به سر می بردیم، امکان برگزاری لیگ کشتی آزاد و فرنگی با کلیه تیم های متقاضی در دو گروه وجود داشت، اما با توجه به اینکه هنوز مجوز برگزاری مسابقات از سوی ستاد مقابله با کرونا برای کشتی صادر نشده و به نظر می رسد اگر مجوزی هم صادر گردد، طبیعتا اجرای پروتکل های در نظر گرفته شده برای کشتی، به نحوی است که تعداد زیاد تیم ها دست و پاگیر خواهد شد.

چراکه به نظر می رسد قرنطینه و انجام تست کرونا و همچنین احتمال برگزاری مسابقات در فضای باز مواردی است که باید در حین برگزاری مسابقات کشتی مد نظر داشت.

در این شرایط سازمان لیگ فدراسیون کشتی باید نسبت به حذف چند تیم اقدام کند و به نظر تیم هایی از این گردونه حذف خواهند شد که هنوز اقدامی موثر و جدی در رابطه با تشکیل تیم انجام نداده اند.

قرار است مراسم قرعه کشی لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی 29 مرداد ماه برگزار گردد. تعداد و نام تیم ها بعد از این مراسم قطعی خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "افزایش تعداد تیم ها مشکل جدید سازمان لیگ کشتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش تعداد تیم ها مشکل جدید سازمان لیگ کشتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید